نتایج جستجو برای عبارت :

و متاسفانه باز هم تسلیت

به «آسمان» برو گنجشکک درخت چنار
[راستش اینطوری است، متاسفانه همینطوری است. داشتم پست ها را می دیدم که چشمم به این خورد و متاسفانه اینطوریست. حس نوستالژی همینطوری است، رفتن سراغ گذشته، آلبوم ها، نوشته ها... متاسفانه همینطوری است.]
درود - احوال استاد علی آبادی را گرفتم که 4 شنبه به دیدنشان برویم .متاسفانه باخبر شدم ایشان 10 روزی است که در بخش icu بیمارستان امام سجاد خ بهار بین طالقانی و 7 تیر بستری هستند و حالشان مساعد نیست.برایشان دعا کنید.ملاقات همه روزه 3 تا 4
متاسفانه هیچ دکتری هم نمی تونه این درد مرا دوا کنه
خلاصه که شب بیداری هم دنیایی داره

با سلام خدمت دوستان بدلیل تغییر تنظیمات متاسفانه برای مدتی امکان پاسخ گویی  به ارسال نظر و سئوالات دوستان وجود نداشت بنابراین از  عدم پاسخ به دوستان پوزش می طلبم.
 لطفا مطالب خود را در
تلگرام   arsenjani@
 با بنده در میان بگذارید.
من خیلی قبل تر از شبکه های مجازی،درست از اوایل دوره راهنماییم، تو بلاگفا وبلاگ داشتم.متاسفانه به این سمت نرفتم که زیبا بنویسم.ترجیح دادم برای خودم بنویسم.آزاد و رها و درد دل طور.و این متاسفانه از زیبایی های نوشتنم میگیره.خیلی دوست داشتم زیبا بنویسم.ی هنره.دلم تنگ شده برای نوشتن.خیلی وقته ننوشتم.چیه این قلم؟؟چیه اینو نوشتن؟؟همین روزها باید دوباره تو اتاق خودم چراغ مطالعه روشن کنم و تو سررسیدم مشق بنویسم
سابقه ای چندین ساله در وبلاگ نویسی دارم و در حال حاضر http://blog.ir نیازهای امروز من را برآورده می کند.
ووردپرس و جوملا متاسفانه سایت ساز رایگان و بدون محدودیت دیگری پیدا نکرده ام.

نقدی بر دیگر وبلاگ ها:
متاسفانه blogfa.com اجازه ی درج لینک نمیدهد و حتی لینک های دیگر را تبلیغات و اسکریپت غیرمجاز معرفی می کند.نمونه: pclink.blogfa.com
و....

لطفا با ارائه نظرات در بهبود شدن این بخش سهیم باشید
سابقه ای چندین ساله در وبلاگ نویسی دارم و در حال حاضر http://blog.ir نیازهای امروز من را برآورده می کند.
ووردپرس و جوملا متاسفانه سایت ساز رایگان و بدون محدودیت دیگری پیدا نکرده ام.
نقدی بر دیگر وبلاگ ها:
متاسفانه blogfa.com اجازه ی درج لینک نمیدهد و حتی لینک های دیگر را تبلیغات و اسکریپت غیرمجاز معرفی می کند.نمونه: pclink.blogfa.com
و....
لطفا با ارائه نظرات در بهبود شدن این بخش سهیم باشید
بی چراغ بودن تراکتور یک کشته و دو مصدوم در زرند بر جای گذاشت 
طبق اعلام کارشناس فوریت های پزشکی: حوالی ساعت 20:30 شب گذشته یک سواری سمند که از مسیر فتح آباد به زرند در حال حرکت بوده که با تراکتور بی چراغ برخورد نموده و یک کشته و دو مصدم بر جای گذاشت. 
حسن زاده کارشناس فوریت های پزشکی در گفتگو با خبرنگار ندای زرند افزود : علت اصلی این حادثه بدون چراغ بودن تراکتور در شب بوده که متاسفانه راننده نوجوان این تراکتور ابتدا توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان
با فرهنگ‌ترینیم اما شما باور نکن!
وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی ایران را کنار می‌زنیم، سیل مشکلات است که بیرون می‌ریزد، درست مانند سیلی که در شیراز آمد.
متاسفانه بعضی از این مشکلات بحران و برخی دیگر درحال تبدیل شدن به بحران است. واقعا باید با این جامعه چه کرد؟
دلیل اصلی تبدیل شدن جامعه ایران به چنین جامعه‌ای این است که همه مسائل در حد شعار و پند باقی مانده است. ایران در رتبه‌های بالای جوامعی قرار می‌گیرد که
در سراسر جهان، کاندوم‌های مردانه یکی از بهترین و البته ارزان قیمت‌ترین روش‌های پیشگیری از بارداری محسوب می‌شوند. شما می‌توانید از هر داروخانه محلی یا آنلاینی کاندوم سفارش بدهید و از بارداری و بیماری‌ها و عفونت‌های قابل انتقال از طریق روابط جنسی، پیشگیری کنید. اما کاندوم‌ها تنها تا زمانی سودمند و کاربردی هستند که پاره نشوند! در این مقاله قصد داریم چند دلیل پاره شدن کاندوم مردانه و نشانه‌های پاره شدن کاندوم را به شما معرفی کنیم.
متاسف
سلام!!!!!!
آن یو سا !!!!(کره ای)!!!:)))))
یه چند وقتیه دارم روی یه سری تغییرات درونیه خودم کار میکنم!!!
مثلا کلاس نقاشی میرم...راستش واقعا دوسش دارم.....تو دوران مدرسه اینجور کلاسا تو خونه ی ما غدقن بود!!
در واقع تو خونه ی ما درس مهم ترین فاکتور زندگی محسوب میشه و از نون شب واجب تره!!!متاسفانه یا خوشبختانه....؟؟؟
به نظر من متاسفانه!
آخه بابا چقد درس؟یه خورده هم زندگی کنی جای دوری نمیره....
یا مثلا نجوم و ستاره شناسی که بهش علاقه دارم....خانواده مخالفت میکنن که بچ
"متاسفم، شما در دوره‌ی بدی با من مواجه شده‌اید."
این خلاصه‌ی تمام حرف‌هایی هست که باید می‌زدم و نمی‌زدم.
متاسفانه تمام آدم‌های دور و برم، آن‌هایی که می‌خواهم و باید، راه گفت‌وگو و تخلیه‌ی روحی را به شدت مسدود کرده‌اند و من هر لحظه بیشتر در باتلاق انزوا فرو می‌روم.
متاسفانه تمامی‌ دوستان صمیمی‌ام که تا چندی پیش بیشتر وقتشان با من می‌گذشت و اشک و لبخندشان گوشه‌ی بغل خودم بود، وارد مرحله‌ای از زندگی‌شان شده‌اند که من دیگر اصلا اولو
کسب و کار چاپ متاسفانه چندی است دچار بحران های کوچک و بزرگ شده و متاسفانه این روند باعث خروج تعدادی از واحدهای چاپ از گردونه فعالیت شده است.
خبرگزاری تسنیم - ابوالفضل ایمنی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار های جدید
اگرچه مدیریت بحران یک واکنش فوری است، اما گاهی روند یک کسب و کار ناخودآگاه بسمتی حرکت می کند که مدیر کمتر متوجه ورود به شرایط بحرانی می شودو در یک غفلت و یک فرصت کوتاه عمق بحران بیشتر و مدیریت آن دشوار تر می شود.
در اصل مدیریت بحران پر
متاسفانه در ایران دو موضوع مهم وجود دارد که هر دوی این موضوعات به اقتصاد ملی ما بستگی داشته که در طی این 20 سال اخیر بزرگترین معضله اقتصادی ایران محسوب میشود و هردوی آن در دست تعدادی از آقازاده ها قرار گرفته است یکی بانکها که رانت و اختلاس و بیرون رفتن ارز از بانکها توسط این افراد است و دیگری خصوصی سازی است که  بدلیل عدم واگذاری حقیقی به افراد ذیصلاح متاسفانه بزرگترین ضربه را این دو اقدام به اقتصاد ملی ما زده و مانع  رشد اقتصادی کشور شده است .
سلام و صبح بخیر دوستای قشنگم.
امیدوارم خوب و سلامت باشین.
میخواستم بیام با ذوق و شوق پست بنویسم اما متاسفانه از دیروز صبح تاحالا نتم به دلیل نامعلومی قطع شده.
هرچی هم به پشتیبانی زنگ میزنم جواب درستی نمیدن.
امروز میثم رفت سرکار و رسما سال کاریشون از امروز شروع شد...
نگم براتون که چقدر خوشحالم...چقدر سرحالم..چقدر حرف دارم...چقدر فکر و برنامه تو سرم هست که دوس داشتم امروز ازشون بنویسم.
اما خب متاسفانه با نت ضعیف خط و با گوشی نمیشه نوشت.
اومدم از خود

سال های بسیاری است که مولایمان غریبانه ما را تماشا می کنند و ناظر بر اعمال ما هستند . آیا یاور و سربازی پیدا می شود ؟
ما شیعیان ، وظیفه ی بزرگی که داریم ، این است که از امام زمان خود حمایت کنیم . متاسفانه برخی از افراد به نادرستی امام را شناخته اند و در برخی موارد از او هراسان هستند . وظیفه ی ما شیعیان است تا افراد دیگر را آگاه کنیم . اگر هر روز به یاد امام خود باشیم و حضور ایشان را در زندگی خود احساس کنیم ، همین می تواند مانعی برای گناه باشد
دلم سکوت و آرامش می‌خواد و متاسفانه دور و بریا توقع دارن من یه آدم سر حال پر حرف باشم، بیرون بیام، بشینم توی پارک، تخمه بشکنم, بخندم و...
حتی اگر تو هم مذمتم کنی و حتی اگر من همون بشم که این ها می‌خوان، یا حتی اگر تو هم همین رو از من بخوای، من از اینطور شدن متنفرم!
متاسفانه اکثر افرادی که وارد رشته علوم آزمایشگاهی میشن، دانش کافی از این رشته ندارند.
شما ۴ سال، درس های علوم پایه پزشکی یعنی میکروب و ویروس و خون شناسی و … را به همراه واحد های عملی می گذرونید که درس ها دشوار هستند. بعد از اون ۲ سال طرح دارید که شاید بهترین فرصت شغلی تون باشه!، اما مشکل از جایی شروع میشه که شما بخواین استخدام بشید.
متاسفانه در وزارت بهداشت، علی رغم اینکه علوم آزمایشگاهی تعداد بسیار زیادی دانشجو و فارغ التحصیل داره، تعداد مر
امروزه متاسفانه زندان ها از تعداد زیادی مجرم و متهم پرشده است و هرکدام بخاطر یک علت نابهنجاری که فرد را فرا گرفته است به زندان افتاده اند.
در اولین نگاه هر شخصی که دزدی میکند شما میگویید حتما وجدان نداشته که این کار را کرده،بله درست است وجدان یکی از عوامل بازدارنده از هرکار اشتباه و نابهنجار است که شخص را از کارنابهنجار بازمی دارد اما یک عامل دیگه ای هم هست که ممکن است حتی از وجدان هم قوی ترباشد وآن عدم توانایی تامین نیازهای ضروری خانواده اس
اون دختره قانع هیچ گهی نشد متاسفانه
خیلی گشتم که پیداش کنم نتونستم
یعنی هیچ اکانتی انگار نداره
فقط سه سال قبل وقتی رفتم دهمون بهم گفتن شوهرش دادن و رفته اذریبایجان شرقی توی همون دهشون زندگی کنه.
این بود ماجرای همکلاسی شاخ من.
زعفران، ادویه ای ایرانی است که خواص درمانی و دارویی آن اصلا کم نیست. با یک جست و جوی کوتاه در گوگل احتمالا متوجه می شوید که سایت های مختلفی هستند که در زمینه خرید زعفران فعالیت می کنند. جدال بر سر قیمت در زعفران متاسفانه وضعیت خوبی را به وجود نیاورده است. متاسفانه برخی از سودجویان در این رابطه سعی می کنند تا با انجام تقلب های زعفرانی، قیمت پایین تری را به مشتری ارائه دهند تا بتوانند بازی را از رقیب خودشان ببرند.
خریدار زعفران باید دقت کند که ه
خوب رویان جهان رحم ندارد دل شان باید از جان گذرد هر که شود عاشق شان روز اول که سرشتند ز گل پیکرشان سنگی اندر گل شان بود همان شد دل شآن ... متاسفانه نتونستم نام شاعر رو پیدا کنم , اگر کسی اطلاع داره لطفا به من اطلاع بده تا به شعر اضافه کنم
بزرگترین چیزی که تو زندگیم میخوام رو تا حالا به هیچکی نگفتم و متاسفانه یا خوشبختانه اگه خیلی سخت واسش تلاش کنم چهار سال دیگه بهش میرسم.تازه اگه بهترین نسخه خودمم نشون بدم ممکنه شرایط باعث شه به مطلوب نرسم. ناراحت کنندس حقیقتا :(
با سلام خدمت خوانندگان و خودم!
پس از حدود 5 ماه مجددا وبلاگ نویسی رو شروع کردم و علتش مشکلی که در تنظیمات بلاگم بوجود اومده بود و امکان ارسال مطلب رو برام با مشکل مواجه کرد...
توی این 5 ماه خیلی اتفاقات خاصی برام افتاد و هم خیلی خوب و هم خیلی بد...!
اتفاقات خوبی که برام بوجود اومد همش لطف خداوند بوده و خیلی شاکر هستم و اما اتفاقات بد زندگیم رو ناشی از سوء مدیریت آدمها بخصوص مسئولین میدونم نه چیز دیه...
واقعا آدم وقتی توی جریان کاری قرار میگیره بخاطر
ولی تنها چیزی که باعث میشه من یه روز زیر بار مسولیت سنگین ازدواج و این حرفا برم عشق شدیدم به بچه هاست...! مادر شدن خودخواهیه و من تو این مورد عاشق ترین و خودخواه ترین ادم دنیام متاسفانه! و هیچ رقمه نمیتونم ازین لذت صرف نظر کنم :)) الان نسشتم عکس و کلیپ بچه کوچولوها رو میبینم و هی دلم غش میره .. ای ننه
دیگه کارش به جایی رسیده که توی خونه سیگار میکشه!
توی خونه!
توی خونه آخه لامصب؟!؟!؟!؟!
بلند شو برو تو حیاط خب بکش اینقدر بکش که سرطان بگیری! ولی چرا من بدبخت نباید تو خونه خودم هم احساس آرامش کنم؟!
کی میشه اپلای کنی بری راحت شم از دستت
یه مدت به طرز عجیبی میخوام همچیو استراحت بدم این شامل تمام برنامه های مجازیم میشه :)) یکم این حس وابستگیه نسبت به دنیای مجازی و انتشارات کم بشه حس میکنم به نفع خودمـه ! سعی میکنم تا جایی که میتونم مقاومت کنم و نرم ! اصلا خودمو تبعید نکردما ولی حد امکان منه :) متاسفانه ...
برای یکی از دستور کارهای یکی از دروس این ترم می‌بایست یکی از ابزارهای (متاسفانه و با شرم خجالت) توزیع کالی مثل: متاسپولیت، کرک رمز و ... رو تحویل می‌دادیم.
من برای این دستور کار ابزار sqlmap رو انتخاب کردم که برای تست خطای SQL به‌کار می‌ره.
نکته: هرگونه استفادهٔ غیرقانونی از این ابزار برعهدهٔ خود شماست
اول باید این مطلب رو بگم که، اگر تنها فقط به خوندن این مطلب اکتفا کنید شما متاسفانه «اسکریپ کیدی» خواهید شد! ولی اگر میخواید اساسا مشکلاتی که از ط
امروز مربی جدیدم توی مسیجش بهم گفت یکی از شاگردای خیلی دوست داشتنی هستی شما.
هرچند ترجیح میدادم بگه شما یکی از بااستعدادترین شاگردایی هستی که تا به حال داشتم،اصن تا دیدمت شمایل بانو کوکو شنل مرحوم برایم تداعی شد.ولی خب فعلا فقط دوست داشتنی هستم متاسفانه!
امروز مربی جدیدم توی مسیجش بهم گفت یکی از شاگردای خیلی دوست داشتنی هستی شما.
هرچند ترجیح میدادم بگه شما یکی از بااستعدادترین شاگردایی هستی که تا به حال داشتم،اصن تا دیدمت شمایل بانو کوکو شنل مرحوم برایم تداعی شد.ولی خب فعلا فقط دوست داشتنی هستم متاسفانه!
هندسه یکی از درس های بسیار شیرین ریاضی است اما متاسفانه تعریف های زیاد و البته پیچیده که هر کدام از مفاهیم بسیار دارد دانش آموزان را از این درس زیبا زده می کند به همین دلیل در این وبلاگ سعی بر آن شده که مفاهیم پایه هندسه به زبانی ساده بیان شود که امیدوارم لذت ببرید.
کرونا در کیش

تا به امروز 24.1.99 در جزیره زیبای کیش متاسفانه 43 نفر مبتلا به کرونا گزارش شده است که متاسفانه 2 نفر فوتی داشته ایم

در مصاحبه با اسپوتنیک در خورشید ، صالح ماندویولا مواضع دولت و پارلمان پاکستان در مورد تحولات منطقه ای ، تحریم های ضدایرانی آمریکا ، بحران شیوع تاج ویروس ، تحولات در افغانستان ، دوحه و پیمان صلح کشمیر را تشریح کرد.وی خاطرنشان کرد: پرداختن به اوضاع فعلی منطقه مستلزم خرد و خرد بیشتری است که از طرف همه بازیگران منطقه بر
متاسفانه امروز شنیدم که حسین محب اهری به رحمت ایزدی رفتن
روحشون شاد و یادشون گرامی
چه روزهایی که پای تلوزیون میشستیم و برنامه مبصر کلاس رو تماشا میکردیم
عجب دنیاییه
هر طوری که زندگی میکنی آخرش باید بزاری بری
خوش بحال اینجور آدمهاییکه همه ازشون به خوبی یاد میکنن
****** خدا رحمتشون کنه*******
روزی که سپری شد، برای دومین روز متوالی در غمگین ترین روزهای ممکن بودم.
نوروز است. اما به دلیل قرنطینه خانگی و جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا مجبوریم در خانه بمانیم.
اما امروزغمگین تر بودم.
به تاریخ ۲ فروردین تولد پدر است. پدری که دیگر ندارمش. اگر در میان ما بود، شمع ۶۳ را فوت می کرد و وارد ۶۴ میشد. اما متاسفانه در تاریخ ۲۶ تیر ۹۸ بعد از سه سال جنگ با سلولهای سرطانی ما را ترک کرد.
پدر است دیگر. نمیتوان روی حرفش حرفی زد. ترجیح داد برود و رفت.
گاهی ف
یه سری گرفتگیهارو گذاشته بودیم تو شلوغیا فراموش کنیم و بعد اینقدر روش خاک بشینه که وقت خلوتی هم نشه بوضوح دیدشون..
یهو دنیا خلوت شد.. یه خلوت ترسناک که فقط و فقط تو رو با گرفتاریات زنجیر کرد.‌.
یه طوری که حتی یه ذره گرد هم روشون نشینه..

پ.ن: وب بعضی دوستان برام باز نمیشه متاسفانه برای همین نمیتونم پاسخشونو بدم

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
وی عنوان کرد: متاسفانه برخی دلالان در میدان مرکزی قیمت میوه و تره بار مرکزی حضور دارند  و ردپای آنها نیز در معاملات قابل مشاهده است. با وجود احترامی که برای اتحادیه بارفروشان و همکاران این بخش قایل هستم، باید بگویم متاسفانه ۴۰درصد بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره‌بار حاضر نیستند برای فروش محصولات خود، فاکتور فروش صادر کنند
ادامه مطلب
سلام
دیشب یک متن نوشته بودم در مورد انتخاب متاسفانه ذخیره نکردم و حذف شد.
دوباره نوشتنشم حوصله میخواد اما چکیده حرفم این بود
اگر انتخاب های زندگیتون رو با جسارت و عقلانیت انجام ندید مطمئنا در آینده به مشکلات بزرگی بر میخورید
به خیلی چیزا هم بسط داده میشه
موفق و پیروز باشید
۶ خرداد ۹۸
حمید
سلام
 من توی یه شهری زندگی می کنم که 90 درصد مردها ریش می ذارند، و مشکل منم اینه که کلا چه از ریش چه از ته ریش بدم میاد، اونم نه یه کم بلکه به شکل خیلی زیاد، یعنی اگه جذاب ترین مرد دنیا هم یه ذره ریش داشته باشه کل جذابیتش برام از بین می ره، نمی دونم چرا اینجوریم، شاید چون مردان باهوش و روشنفکری که دیدم همه شون شیش تیغه بودند و از طرفی ریش هم قیافه سن رو سن بالا و ترسناک می کنه که خوشم نمیاد.
 در هر حال متاسفانه هر کسی میاد خواستگاریم ریش داره، گاهی
هر وقت احساس می کنم خدا رو فراموش کردم، نگاهی به دست هایم می اندازم. از دوربین گوشه اتاق به خودم نگاه میکنم و به چیستی خودم فکر میکنم. همین کافیه که خالق خودم رو حاضر ببینم.
انتظار یه بیت شعر عارفانه نداشته باش. متاسفانه من زیاد اهل شعر نیستم.
امروز رازی به من گفته شد.رازی که سال­ها از آن گذشته بود و رازی که دیگر مثل قبل گرم نبود.
سوزان نبود.
زننده نبود.
اما هنوز هم رازی­ست که باید مخفی شود.به خوبی و با دقت.تنها میان آدم­های مورد اعتماد.
متاسفانه شما میان آن­ها نیستید و هرگز این راز را نخواهید فهمید.
عید نوروز امسال متاسفانه با غم بسیاری از خانواده ها همراه است به همین دلیل خوب است که در لحظه سال تحویل برای بیماران کرونایی هم دعا کنیم. همچنین روز عید مصادف است با شهادت امام  کاظم علیه السلام، به همین علت حرمت شهادت ایشان را هم نگه داریم. با آرزوی سالی شاد برای شما و خانواده تان. 
توی تلگرام چنل ساختم واسه یکسری اُمور جانبی.فعلا پابلیکه هرکس خواست میتونه عضو بشه اما بعد از چند روز پرایویت خواهد شد و متاسفانه افرادی که عکس پروفایل شخصی ندارن رو مجبورم حذف کنم...لطفا لطفا منو توی موقعیتی که کسی رو ناراحت کنم قرار ندید و فقط اگه همدیگه رو حداقل در حد یک کامنت میشناسیم و عکس پروفایل دارید عضو بشید...ممنون:)
آدرس:@cherryearrings
الان یه چندروز میشه که معده درد گرفتم که داره منو ب*گا میده...
درد وحشتناکیه..چند شب پیش ازبس میزان دردش زیاد بود و نتونستم کنترلش کنم مجبور شدم به بیمارستان برم
تو طول این زمان وقتی این خانوم(مامان:-|)فهمید که معده درد شدم شروع کرد به غر زدن و رو اعصاب رفتن..
که آره تو از بس سالاد خوردی اینطور شدی(فقط یکبار تو طول این ماه  رمضون سالاد خوردم)حرفی نزدم و وقتی
دید سکوت کردم باز شروع کرد که آره ازبس سر این کامپیوتری و دولا میشی اینطوری شدی!!
هنگ کردمم..
‏همیشه خوب بودن، آدما رو پرتوقع میکنه 
‏تا جایی ک دیگه ناخودآگاه نمیتونن بهت حق ناراحت شدن بدن!
به من حق ناراحت شدن نمیدن چون خودم خمیشه وانمود کردم خوبم
و دوست نداشتم کسی از چیزی که تو دلم هست اطلاع داشته باشه 
متاسفانه 
ولی من خودم رو تغییر میدم انسان ها قابل تغییر هستن
دوستان و همراهان گرامی می توانید فایل های صوتی اسرار حج را در زیر دانلود نمایید.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
اسرار حج_قسمت 1

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما
بخشی از احساسات و صحبت های ما ناشی از شنیدن خبرهای ناقص و خبر های دروغین و برداشت های اشتباه از سخنان دیگران است .
.
.
و متاسفانه با همین رویه درباره مسائل و رویدادها، حرفهای غلط میزنیم .
.
باید دسته جمعی تلاش کنیم تا این رویه از #سبک_زندگی ما حذف شود
.
#بی_بی_سی #منوتو #صداوسیما #رسانه_ملی #روزنامه #سواد_رسانه #سواد_رسانه_ای
سلام رفقا
عیدتون مبارک
 وقتی سال داره تحویل میشه
گاهی فقط به یه چیز فکر می کنید یا فقط به یک شخص یا...
اینا از ته قلبم میگم 
ان شا... تو این سال به هر ارزویی که تهش پشیمونی نباشه برسید و ایام به کامتون باشه.
البته یکمم خودمونو جمع کنیم و قضاوت نکنیم،دروغ نگیم ،حق الناس نکنیم...
خیلی کلیشه ای هست ولی متاسفانه کیه که عمل کنه

برا من حقیر هم دعا کنید
شب بخیر
اجاره کارخانه ارزان قیمت
متاسفانه این روزها صنعتگران کشورمان مسئله ی راه اندازی , احداث خرید یا اجاره کارخانه ارزان قیمت را ریسک میدانند و خیلی به طرف این نوع کسب و کارها و راه اندازی خط تولید نمیروند.
به نظر کارشناسان صاحب نظر دراین حوزه مهمترین عوامل شکست کسب و کارهای بزرگ در مقیاس کارخانه می تواند این موارد باشد: عدم تخصص کافی ،عدم آشنایی کامل به بازار محصولات ،نبود مدیریت ،متاسفانه در سال های اخیر شاهد رشد قارچ گونه کارخانه های تولید
در مواقعی که حس میشود که دیگر امکان کمک کردن و‌خدمت رسانی و نظارت درست وبر روستا و ناهماهنگی بین مسئولان روستایی .باید خودشان انقدر فهم‌داشته باشند که‌خودشان را بازنشسته کنند ..ولی متاسفانه ماشاهد این هستیم که شوراها روستا را ملک شخصی خود میدانند و حالا حالاها به بی کفایتیشان ادامه میدهند.
همراهان گرامی می توانید فایل های صوتی زبدة الاسرار را در زیر دانلود نمایید.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
زبدة الاسرار_جلسه اول

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به ش
اوایل امسال بود (30 خرداد ماه) اعضای شورای شهر با دعوت و اعلام همکاری برخی جوانان شهر تصمیم گرفتند که از نظرات جوانان در مدیریت شهری استفاده کنند و به عنوان بازویی برای آنها باشند. بنده در حوزه فرهنگی و مسائل شهری چند نکته را گفتم که یکی از انها نداشتن یک رسانه قوی در شهر و شهرستان بود. مردم دولت اباد و در کل برخوار یک بلندگو قوی ندارند یک روزنامه، هفته نامه،ماهنامه،گاهنامه ، سایت خبری و... متاسفانه نداریم و همین باعث شده که طی سالیان متمادی حق
رمضان مبارک و این اردیبهشت زیبا و زیباییهای فراوان عصر بهاری 
زنده باشید و سرزنده
دریافت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاد
این پست موقت رو برای چند عزیزی که به وبلاگم سر زدن و سراغ رمز رو گرفتن مینویسم. 
دوستان فعلا قصد ندارم به کسی رمز بدم. ولی مطالب اولیه وبلاگ تا همین چند وقت پیش بدون رمز هست میتونین بخونین.
فکر هم نمیکنم به کسی رمز بدم متاسفانه. اما ممنونم که به وبلاگم اومدین :)
سلام
خوبین؟ خوشین؟
خیلی وقته به اینجا سری نزدم...
بعد از اینجا متاسفانه پیشرفت چندانی هم تو حفظم نداشتم...
دعا کنید خدا توفیق بده و برگردم به گذشته.
می خوام از اول شروع کنم؛ سفت و سخت تلاش کردن رو، نوشتن رو و تغییر رو...
می خوام یه آدم دیگه شم، به هر نحوی که شده...
من برگشتم و از این به بعد می خوام از اول شروع کنم و بنویسم...
دعا کنید بشود...
به نام خدا

قال رسول الله ص :  الخلّ ینیر القلب ؛  سرکه (انگور) قلب را نورانی می‌کند  
یکی از گم شده های امروز سفره های ایرانی سرکه هستش با خواص بسیاری زیادی که دارد متاسفانه کم رنگ شده و بجای ان گرفتگی عروق قلب و کبد جایگزین ان شده است
در ادامه فایل صوتی قرار می گیرد که مروری کلی بر  سرکه انگور دارد .

لینک دانلود فایل صوتی

پ.ن متاسفانه نتونستم به دلیل محدودیت حجم فایل نتونستم در بیان باکس اپلود کنم بهم دلیل مجبور شدم در گوگل درایو اپلود ک
آنچه که به عنوان روانشناسی در علم مدیریت مورد بررسی قرار میدیم در اسلام وجود دارد منتهی باب ورود آسان به این مسائل برای عموم باز نشده و متاسفانه از گوهری که در دستمان داریم استفاده ای نمی کنیم و شیفته و مجذوب علومی میشویم که خطاپذیری آنها چه بسیار است و ای کاش تاملی کنیم برای ساختن جهانی زیباتر...
برای بهتر کردن کدهای میکروها باید استاندارد MISRA را رعایت کنیم. در ای دی ای کیل ابزاری برای این کار پیش بینی شده است که متاسفانه رایگان نمی باشد.
نحوه ی نصب آن در این لینک آورده شده است.
http://www.keil.com/support/man/docs/uv4/uv4_ut_pclint_validation.htm
برای دانلود PCLint9 کامنت بگذارید. http://s8.picofile.com/file/8365566850/pclint_v9.zip.html
خبر خودروسوزی دختر هوادار فوتبال مقابل یکی از واحد‌های قضایی در تهران واکنش برخی فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان این ورزش را در پی داشته است. در فضای مجازی نیز کاربران او را "دختر آبی" خطاب کرده اند و درباره اش می‌نویسند. اما دختر آبی متاسفانه صبح امروز درگذشت
ادامه مطلب
دوستان عزیز جویای معارف حقه ی الهیه سلام علیکم؛
در زیر می توانید فایل های صوتی مربوط به شرح رساله نور وحدت را دریافت نمایید.

شرح رساله نور وحدت_جلسه اول

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل
تاریخ انقضای لنز چشم- متاسفانه برخی از ما گاهی به علت نداشتن اطلاعات علمی، دست به کارهایی می زنیم که ممکن است خسارت های جبرن ناپذیری را به بار آورد.
همیشه در هر زمینه ای شایعات و اطلاعات غلط که هیچ پایه و اساس علمی ندارد وجود داشته و متاسفانه خیلی از ما هم پیرو این شایعات هستیم.
چشم ما یکی از حساس ترین عضو های بدن ما است. لنز چشم هم به طور مستقیم با چشم در ارتباط است. به همین خاطر به آن لنز تماسی نیز گفته می شود.
ما در خصوص استفاده صحیح از لنز چشم
با سلام 
من دختری 28 ساله با تحصیلات فوق لیسانس از یکی از بهترین دانشگاه های کشور هستم که متاسفانه نتوانستم شغل مناسبی برای خودم پیدا کنم، بابای من از دوران کودکی من اعتیاد به مواد مخدر داشت که 6 ماه پیش ترک کرد، من دو خواهر و یک برادر هم دارم متاسفانه خانواده من بسیار غیر منطقی هستند.
برای مثال پدر من با این که معلم بازنشسته است بسیار خسیس است و به من میگوید که تو با پول من فوق لیسانس گرفتی و طوری رفتار میکند که گویا در کل ایران تنها من بودم که
سلام و عرض ادب خدمت بازدیدکنندگان وبلاگ کتابخانه 
متاسفانه مدتی هست وبلاگ به روزسانی نشده.امروز چند تا پیام دیدم که در بخش نظرات کاربران برایمون ارسال کرده بودید.بابت تاخیر پاسخ عذر ما را بپذیرید.
در مورد زمان و فعالیت کتابخانه برای آقایان سوال شده بود.کاربر عزیز کتابخانه همه روزه  به جز ایام تعطیلات رسمی برای همه اقشار در حال فعالیت است و تفاوتی بین خانمها و آقایان در این زمینه نیست.کتابخانه دارای سالن مطالعه به صورت مجزا هم برای خوهران
حال 4000 هزار هموطنانمان وخیم است
تعداد مبتلایان جدید به ویروس کرونا باز هم از دیروز کمتر شد و سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2274 مبتلا جدید به این بیماری ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.
کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از روز گذشته تا امروز 2274 نفر مبتلای جدید به ویروس کرونا شناسایی شدند و در نتیجه تا کنون مبتلایان به کووید۱۹ در کشور به 60 هزار و 500 نفر رسیده است.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند
به شدت دلم میخواست کتاب های بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب های کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه های اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب های عزیزم :(
سلام دوستان عزیز 
به هم فکری تون شدیدا نیاز دارم، پیشاپیش از وقتی که در اختیارم قرار میدید و سخاوتمندانه جوابم رو میدید بی نهایت ممنونم. ان شاءالله خداوند در تک تک لحظات زندگی تون حامی و یاورتون باشه . الهی آمین 
خب بریم سر اصل ماجرا 
بنده متولد ۶۸ هستم و کارمند ام، حقیقتش ۱۰ ساله دارم با یه مشکلی کلنجار میرم و متاسفانه هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. اونم محل زندگیم هست، داخل خونه و وسایل خونه خوبه ولی علی رغم اینکه پدرم از لحاظ مالی میتونست
مردی با آرزوهای کوچک :سخنی در خصوص سفر رئیس جمهور به کشور مستعمره ی آمریکا:چند روزی است که اخباری در خصوص سفر رئیس جمهور آقای روحانی به ژاپن به گوش می رسد.حال باید از رئیس جمهور پرسید هدف شما از این سفر چیست؟جناب آقای روحانی کشوری که بالاترین مقام اجرائی آن برای سفر به ایران از آمریکا اجازه می گیرد و برای پذیرش سفر شما به کشورش باز از آمریکا اجازه می گیرد می تواند چه دستاوردی برای ایران اسلامی داشته باشد؟کشوری که در آن دهها پایگاه نظامی آمری
سلام با شما دوستان عزیز 
شرمنده بابت غیبت کبری که داشتم 
حقیقیت اینکه یک سری علت داشته
1- مدتی بود که میل به نوشتن از دست داده بودم 
2- به علت مشغله کاری و شخصی فرصت نوشتن نبود
3- متاسفانه و یا شوربختانه فکر میکردم که نوشتن در بیان بازدید کننده بیشتری رو به همراه داشته باشه که نداشت البته که علت این اتفاق کم فعالیتی خودم هست 

به هر حال سعی میکنم از این به بعد فعالیتم بیشتر کنم . 
این تیزر ساخت هواداران لی مین هو میباشد و یک ماه بیشتر هست که این تیزر ساخته شده اما متاسفانه من نتونستم زودتر قرار بدم ببخشید

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
همانطور که در ابتدای بازار هم اشاره کردم امروز حجم و ارزش معاملات مهم هست
بازار با حجم کم شروع شد متاسفانه و الان شاهد افزایش فشار فروش در نمادها هستیم. باید ببینیم نیمه دوم بازار به چه صورت خواهد بود!

ساعت 12 و 30 دقیقه: ارزش معاملات امروز بورس تهران کمتر از 2000 میلیارد تومان به ثبت رسید!

کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت روحانی است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت روحانی است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
بنام خدا
متاسفانه چند روز پیش برادرم .. بستری شد و بعدم به صورت غافلگیرانه از دنیا رفت..انا لله و انا الیه راجعون
باور و درک خیلی از مسائل سخته و دشواره شایدم هرگز نتوان ان  را درک کرد.. و انسان ضعیف تر از ان چیزی که تصور میکند،جزء خدا هیچ کس نیست که ما را یاری دهد...
اگر دوست داشتید یا علاقه داشتید،فاتحه براشون بخونید...
حالا همه این وری میرن، من اونوری میرم
بنده متاسفانه یا خوشبختانه اهل حفظ ظاهر نبودم و شما از هزاران کیلومتر دورتر متوجه میشدید من از فلانی خوشم نمیاد با از کاری بیزارم
امروز روز، حفظ ظاهرم اصن وا وی لا. میخوام تدریس کنم دیگه
ولی عمیقا از مردم بیزارتر شدم. تو مغزم هی میگم I hate people که حالا چرا هی انگلیسی میگم، واقعا تحت بررسیه.
در زمان ذخیره نتایج، معمولا اطلاعات را pickle می کنم. اما متاسفانه در حدود یک سال پیش فراموش کرده بودم از مد 'wb' استفاده کنم و فقط از 'w' استفاده کرده بودم! برای رفع مشکل، دستورات زیر به کمکم آمدند
with open('file.pickle', 'rb') as f: # tests = pickle.load(input_file) u = pickle._Unpickler(f) u.encoding = 'latin1' p = u.load()
از علائم کبد چرب تا راههای طبیعی درمان آن
“کبد چرب” (fatty liver) مشکلی است که با اشتباهات غذایی ایجاد می شود و متاسفانه 40 درصد از مردم ایران مبتلا به آن هستند و عوارض شدیدی برای اعضای بدن ایجاد می کند.در این بخش از نمناک با علائم ، انواع ، علت و درمان کبد چرب آشنا خواهید شد.
کبد چرب چیست؟
ادامه مطلب
قالب تنش قالبی زیبا با پس زمینه ای تیره هست . متاسفانه این قالب واکنش گرا نیست ولی به دست ما واکنش گرا شده.
ویژگی ها ی اضافه شده : واکنش گرا در چند قالب / بالا بر نرم بدون جاوا اسکریپت / اضافه شدن فونت وزیر/ عوض شدن هدر / حجم کم و چندین ویژگی جدید.
ادامه مطلب
انلود فایلهای صوتی شب رحلت حضرت خدیجه۱۴۴۰
جهت دانلود ونمایش فایلهای صوتی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

زمزمه-عشق یعنی تموم عمرو-حاج صادق راهد اریحجم: 1.19 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پ
مشاوره تربیت کودک:کلید اصلی و گنج بزرگ و بی انتها ، برای فرزندان شما می باشید.
تربیت کودک و همه قانونی که بایدرعایت شود بسیار مهم می باشد.
نحوه تربیت کودک
شخص شما معمار خانواده و جامعه می باشید.
برای آغاز این جملات ناپسند و آشنا بودن شما با این جملات را با هم بازگو می کنیم:
” نکن بچه “
” آدم نمی شی”
” دوستت ندارم ، تو بچه خوبی نیستی “
” درستت می کنم “
” اینم شد کار ، واقعا که …..”
و صدها جمله ها مانند این ……..
متاسفانه این جمله ها :
در خانه ها ک
متاسفانه وضعیت این ویروس کرونا هر روز بدتر از روز قبل میشه و با سرعت بسیار زیادی در حال گسترش است. جالبه که هیچگونه کنترلی بر روی آن وجود نداره. داروخانه ها اصلا هیچگونه ژل و الکل و دستکش و ماسکی ندارند.

به نظر من تنها راه حل تعطیلی مطلق کشور حداقل به مدت دو هفته است و اینکه به مردم اطلاع رسانی صحیح شود.

کاش باز هم اینقدر طول ندهند که دیگه به هیچ وجه راه بازگشتی باقی نمونه

کرونا و کسب و کارهای آسیب دیده
بسته رایگان مختص کسب و کارهایی که در دوران کرونا آسیب دیده اند توسط آکادمی اطاکت ارائه شده که شامل مشاوره و ارائه زیرساخت در حد استاندارد در جهت راه اندازی کسب و کار در فضای مارکتینگ به صورت  صد در صد رایگان برای شهروندان منطقه ده تهران و پنجاه درصد رایگان برای شهروندان منطقه های دیگر و حومه تهران می باشد.
از خدمات این پکیج می توان به ثبت دامنه،تولید محتوای سئو شده و تولید محتوای تبلیغاتی در تمام بستر فضای ای
راستش من به تازگی با سیستم طراحی ورد پرس آشنا شدم.  در واقع این واژه رو می شناختم ولی از ابهت کلمش ،  می ترسیدم سمتش برم ‌ و متاسفانه این باعث شد عمرم رو الکی در سیستم های بلاگ دهی به درد نخوری مثل بلاگفا و بیان و ... تلف کنم . 
شما میتونی از سایت های مختلف هاست و دامنه رایگان بگیرید و وردپرس رو روی هاست خودتون ذخیره کنید . ( البته من توصیه می کنم هاست و دامنه اختصاصی خودتون رو بخرید ) 
دوستان وبلاگ نویس عزیز: تا کی می خواید تو سیستم محدودی مثل همین
▪️ رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا گفت: متاسفانه برخی از والدین هیچگونه اطلاعاتی در خصوص تهدیدات و آسیب‌های بازی‌های آنلاین و رایانه‌ای ندارند و این امر باعث می‌گردد تا کودک و نوجوان آن‌ها در معرض آسیب‌های بیشتری باشند.

جزئیات بیشتر؛ yon.ir/AFaM3
" خالو " 

اصطلاحی که تایبادی ها علی الخصوص نوجوانان و  جوانان این شهر مرزی در این چند مدت زیاد شنیده اند.

اما « خالو ها » چه کسانی هستند ؟

مدتی است که شهرستان تایباد افرادی را تحت عنوان خالو به خود می بیند .اما به راستی اینان چه افرادی هستند ؟
کسانی اند که با شمایلی نا به هنجار و بدنی پر از تتو با به همراه داشتن صلاح های سرد از قبیل : چاقو ،قمه و ... و انجام زورگیری و دیگر موارد در تایباد در حال جولان دادن هستند.
بگونه ای که بعضی از این افراد چن
هر چی بگم از حس و حالم فقط ناشکری و بعد از خوب شدنم به یقین "پشیمونیه". با این اوصاف باید بگم از قشنگیای این روزا "درک نشدن" ِ که با تمام جونم حسش دارم می‌کنم. از عکس‌العمل‌های فانتزیم توی این شرایط وایستادن و با همه توان جیغ کشیدنِ که متاسفانه شخصیت و عرف و هنجار اجازه همچین کاری بهم نمیده؛ به جاش شاید لبخندم داره محو میشه...
پست موقت:
دوست خوب من البته که همه کامنتهات رو خوندم و پیج دوست داشتنیت رو هم خوندم  وخوشحالم که من رو میخونی مهربون من اما توی پست ثابت نوشتم کامنت ها رو تایید نمیکنم اما اکثرا به پیچ کسی که کامنت گذاشته میرم و اونجا تو پیام خصوصی جواب میدم متاسفانه تو پیج شما راه ارتباطی پیدا نکردم برای همین بی پاسخ موند 
ندار به حساب بی ادبی و نامهربونی دوست گلم :) 
دلم رابطه جنسی میخواد!
میدونم زشته این حرفا رو زدن، ولی خب وبلاگمه و دوست دارم توش بنویسم.
واقعااااااااااااااااااا دلم رابطه جنسی میخواد و تمام بدنم و فکرم و همه چیم بهش معطوفه و به شدت درد دارم.
متاسفانه هرگز خودارضایی نکردم و یه بارم در جوانی خواستم انجام بدم و دیدم اصلا خوشم نیومد و به روحیاتم نمیخوره.
جدا دلم رابطه جنسی میخواد.
ساعت 10:47 روز جمعه 1397/12/10
یادتونه گفتم اولین باره میخوام برم جایی شاگردی (یا هرچی اسمشو میذارید)؟
امشب بعد از کلی بحث و جدل و به دنبالش استرس سر این قضیه که برم سر کار یا نرم...بالاخره تصمیم بر این شد که برم سرکار تا اینکه تکلیف مغازه خودمون هم معلوم بشه...اگه اوضاع درست شد و تونستیم هزینه تعمیر مغازه و خرید دوباره اجناس رو جور کنیم دوباره برگردم مغازه خودمون...
به هرحال قراره فردا صبح برم اداره بهداشت برای یه سری آزمایش و اینطور چیزا برای دریافت ک
عزیزان حقیقت جو می توانید فایل های صوتی شرح توحید شیخ صدوق را دریافت نمایید.
باشد که انوار قدسی توحیدی اعماق قلوبمان را تسخیر کرده تا به جد تلاش هایمان را بکار گرفته، راه تزکیه به پیش گیریم، عاشقانه به مولایمان صاحب العصر و الزمان اقتدا کنیم، و طرح انقلاب توحیدی در درونمان در وهله اول و در جامعه در مرحله دوم در اندازیم.
شرح توحید شیخ صدوق_جلسه اول
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به ش
دیدید که همش خوبی می کنید بعد طرف مقابل هم خوبی می کنه؟منم ندیدم -_- یه همچین حالتی و اتفاقی نیاز دارم که پیش بیاد بفهمم این حجم از خوش اخلاقی که سعی میکنم اعمال کنم رو خودم دو طرفست،اما متاسفانه تنهاپدیده ای که رخ میده اینه که بد اخلاقی اشخاص بعد از خوردن ماشین به سگی که از خیابون رد میشد هم نصیب ما میشه:)
کلی بگم خستتون نکنم،امید برا دو طرفه شدن خوبی و خوشی و اینا نداشته باشین فقط برا دل خودتون خوب باشین:)
استراتژیست، هر وقت این واژه را می‌شنوید، احتمالاً به یاد یک دانشمند پیر یا یک متخصص با سابقه مدیریتی بالا خواهید افتاد. متاسفانه تجربه من نشان می دهد، لغت استراتژیست در سازمان‌های ایرانی یا حتی در مسائلی مانند اداره کشور به خوبی جای نیفتاده است.
ادامه مطلب
“کبد چرب” (fatty liver) مشکلی است که با اشتباهات غذایی ایجاد می شود و متاسفانه 40 درصد از مردم ایران مبتلا به آن هستند و عوارض شدیدی برای اعضای بدن ایجاد می کند.در این بخش از نمناک با علائم ، انواع ، علت و درمان کبد چرب آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
کرونا ویروس، معظلی که متاسفانه امروز بیش از ۵۰ کشور جهان را درگیر کرده است و تا کنون دارویی برای درمان این ویروس خطرناک پیدا نشده است.
شیوع کرونا ویروس در کشور چین و در شهر ووهان بود. شهر ووهان تقریبا دارای ۹ میلیون جمعیت است که تا ۱۸ فوریه سال جاری ۷۴ هزار نفر به آن مبتلا شدند.
این ویروس برای افراد سالمند و یا بیمارانی که ایمنی بدن آن ها پاییین است خطرناک تر و متاسفانه کشنده است.
در ابتدای پیدایش این ویروس با آزمایشاتی که بر روی افراد مبتلا ان
جهت دانلودفایلهای صوتی جلسه هفتگی۱۸/۷/۹۶ هیئت صادقیون(ع)زابل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مناجات_حمیدرضا سراوانیحجم: 11.3 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قا
بارداری ، کمردرد و سیاتیک متأسفانه ، ممکن است خانم‌ها در زمان بارداری، دچار کمردرد و یا سیاتیک شوند. فرقی ندارد که فرزند اول شما باشد و یا فرزند پنجم، در هر صورت باید آمادگی همچین عارضه‌ای را داشته باشید. متاسفانه شور و هیجان مادر شدن می‌تواند درد کمر و سیاتیک را تحت الشعاع قرار 
ادامه مطلب
هیچ چیز، جای واجبات ما را نمی گیرد ، متاسفانه ما در فرار از واجبات دینی به مستحبات پناه می بریم ، فکر کردیم که 10 تا زیارت عاشورا بگذاریم ، جایگزین سکوت ما در برابر ظلم و جایگزین بی همتی ما در برابر فقر محرومین و تکاثر متکاثرین می شود ! اینجور نیست . همان قدر که دغدغه نمازها و روزه های قضا شده را داریم ، باید دغدغه نهی از منکرهای قضا شده مان را نیز داشته باشیم . چه نهی از منکر هایی که از ما قضا شد ، با توجیهات مختلف!
پی نوشت : به وقت تفکر صبحگاهی
باز هم جهانم تنگ شده، دلم یکی رو می‌خواد و عاشقی و اینها و چی تو این جهان کافیه و چی می‌تونه مرهم باشه؟ 
چرا ول نمی‌کنی این میل به خواستن و عاشقی رو 
خب تو این ملال فقط خواب دواست که متاسفانه قهوه خوردم و خوابم نمیاد.
چرا واقعا دارم ادامه میدم؟ هنوز نفهمیدم چرا واقعا تموم نمی‌کنم.
ملال نیست این، این خود واقعیت زندگیه... یک مزخرف بزرگ و بی‌پایان...
میل به دانستن ؟ نمی دونم شاید این بهونه‌ایا بدای ادامه ...
اولش خوشم نیومد راستش از کتابش. ه همش تکرار می‌کرد یه حرفایی رو. ولی ازونجایی که شروع کرد به بررسی انواع بیشعور‌ها موضوع جالب شد D: هرچند اروپا از دوران بیشعوری گذر کرده انگاری، ولی برا جامعه ما هنوز صادقه حرفاش متاسفانه. یکمم اعصاب خورد کنه چون آدم برا هر نمونه یه مثال میشناسه. 
جالبه برام که بعضیا نمیدونن این کتاب طنزه و خیلی جدی شروع میکنن به خوندنش D: 
شما خوندینش؟ 
حجوم مگس ها اینبار باعث کشف جسد شد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرستان زرند از کشف جسد جوان 36 ساله خبر داد
مومنی فر در گفتوگو با خبرنگار ندای زرند بیان کرد دیروز 10 خرداد حوالی ساعت 12:15 با تماس شهروندان مبنی بر پیدا کردن جسد مردی 36 ساله در جاده زرند رفسنجان داخل تریلی که در و پنجره آن بسته است داشتیم 
که مامورین ما بلا فاصله خود را به محل حادثه رساندند 
وی افزود متاسفانه بدلیل گذشت چند روز از فوت راننده تریلی جسد شرایط مناسبی نداشت و با دشواری آن
از علائم کبد چرب تا راههای طبیعی درمان آن
“کبد چرب” (fatty liver) مشکلی است که با اشتباهات غذایی ایجاد می شود و متاسفانه 40 درصد از مردم ایران مبتلا به آن هستند و عوارض شدیدی برای اعضای بدن ایجاد می کند.در این بخش از نمناک با علائم ، انواع ، علت و درمان کبد چرب آشنا خواهید شد.
کبد چرب چیست؟

ادامه مطلب
خب این رای گیری دیگه واقعا مهمه
https://namesns.com/m/entertainer/rank_list.html?cate=1&cate2=2&gender=1
تو این رای گیری هم تو قسمت گروه ها و هم در قسمت بازیگرا پسرا کاندید شدن
تو قسمت بازیگرا ته ته نامزد شده*_*
که متاسفانه کلا خیلیییی عقبیم
اینم یادتون باشه که هر سی ثانیه امکان رای دهی وجود داره
پس دست بجنبونین و پسرامونو ببرین بالا
آرمی..فایتیییینگ!
هرزگرد و تسمه سفت کن
هرزگرد و تسمه سفت کن خودرو یکی از مواردی است که متاسفانه در بازار به شدت تقلبی را در بازار لوازم یدکی مملو شده است. 
شما می توانید بهترین هرزگرد و تسمه سفت کن را از فروشگاه اورجین پارت خریداری نمایید با ضمانت اصلی بودن و کیفیت مرغوب. 

سلام
دوستان مشکل من آلرژی فصلی هستش
حدود 5 ساله که دچار آلرژی شدم (23 سالمه)، یادمه یه روز بهاری طوفان شد و گرد و خاک وحشتناکی به پا شد و من و چند نفری که همراهم بودن همه دچار تنگی نفس و سرفه شدید شدیم، اما از اون روز به بعد من فصول بهار دچار آلرژی بصورت آبریزش شدید بینی و خارش گلو و عطسه میشم و از اواخر فروردین تا اواسط تابستان به طرز وحشتناکی درگیر این مشکل هستم. متاسفانه داروی آنتی هیستامین تقریبا هیچ تاثیر مثبتی روی من نداره و فقط با آمپول دگ
خرابی لوله آب متاسفانه در بیشتر منزل ها فیس میدهد . عوارض آن را می شود به کیفیت یا این که کهن بودن لوله ها و شیرآلات ساختمانی اشاره نمود . ولی چه طور فساد لوله های آب را تشخیص دهیم؟ نکته ایست که در‌این نوشته ی علمی با ان اشاره خوا‌هیم کرد .
ادامه مطلب
به دلیل اقبال روز افزون جامعه به #طب_سنتی و داشتن پتانسیل های فراوان در مکتب طب سنتی ایرانی جهت پیشبرد سلامت و بهداشت جامعه، متاسفانه افرادی آگاهانه یا ناآگاهانه دستورات و تجویزهایی می کنند که نه تنها از نظر قواعد و مستندات علمی ثابت شده روز قابل پذیرش نیست؛ بلکه حتی نشانی از آنها را در کتب معتبر و مرجع طب ایرانی نمی توان یافت و برعکس گاهی دقیقا مخالف نظرات و شیوه علمی کتب و دانشمندان مرجع این علم می باشد.
لذا قشرآکادمیک و دانشگاهی این رشته
امروز با دکتر الف قرار داشتم و طبق معمول دو ساعت منتظرش موندم با اینکه قبلش بهم پیام داده بود که ساعت فلان تو مرکز باش. وقتی هم میاد و میبینه من نشستم اما میره به کارهای دیگه‌ش برسه واقعا حرصم درمیاد. اما از اینکه الان تو وضعیتی هستم که برای دفاع از پایان نامه‌م  مجبورم باهاش راه بیام و با مشت نخوابونم تو صورتش که یه بادمجون گنده زیر چشمش سبز بشه  ببیشتر حرصم در میاد.از این که یه مدلی‌ام که همه راحت منتظرم میذارن و خیالشون راحته که من باهاشو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها